برگزاری جشن اهدای جوایز حساب‌های قرض الحسنه پس‌انداز تعاونی انقلاب
دوشنبه دهم خرداد ۱۳۹۵
مراسم اهدای جوایز ششمین مرحله قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز تعاونی انقلاب با حضور مسئولان ارشد این شرکت و جمع کثیری از برندگان در رستوران ارکیده برگزار شد.

مدیرعامل تعاونی انقلاب در این مراسم با تقدیر از حسن نیت سپرده‌گذاران حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز ابراز امیدواری کرد و افزود برگزاری این مراسم نماد تقدیر از کار نمونه خیرین و سپرده‌گذاران میباشد که با واسطه‌گری تعاونی انقلاب انجام می‌گیرد.
مهندس بهزاد درخشان با عنوان اینکه آنچه در قرض‌الحسنه صورت می‌گیرد قابل توصیف نیست ابراز داشت : شعار شرکت ما این است که در سالهای آینده هیچ فردی در این شهر نیست که نتواند نیاز مالی خود را براورده کند.
وی توسعه قرض‌الحسنه را برنامه جدی تعاونی انقلاب در سال آینده عنوان کرد.
مهندس درخشان در پایان صحبت های خود عنوان کرد: این حداقل کار ممکن برای تقدیر از حسن نیت و کار خیر سپرده‌گذاران عزیز می‌باشد.

گفتنی است مراسم جشن اهدای جوایزششمین مرحله حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌اندازتعاونی انقلاب در فضایی شاد با حضور جمع کثیری از برندگان برگزار شد که جذابیت دو چندانی به مراسم بخشیده بود.
اجرای موسیقی و اهدای جوایز برندگان قرعه‌کشی و گفت‌وگو با آن‌ها از دیگر بخش‌های این مراسم بود.
تعاونی انقلاب امید آن را دارد در سالهای آینده با تعداد جوایز بیشتر لبخند را به خانه های تعداد زیادی از مشتریان خود بیاورد.
این امر میسر نیست مگر به یاری خداوند و اعتماد شما مشتریان گرانقدر.

 

 

درباره مدیر سایت