بازدید از تمرین و رکورد گیری تیم وزنه برداری شهریار

تیم وزنه برداری شهریار با حمایت تعاونی انقلاب، از تیم های مطرح در سطح کشور و لیگ وزنه برداری می باشد. این تیم با حمایت و همراهی تعاونی روستایی  انقلاب و تلاش های کادر مربیگری در رقابت های مختلف شرکت داشته و افتخارات زیادی را کسب کرده است. کادر مربیگری تیم وزنه برداری با حمایت تعاونی انقلاب و با انتخاب و تربیت ورزشکاران جوان و با انگیزه این خطه، پرچم شهریار و دیار پهلوانان را در میادین مختلف به اهتزاز درآورده است.

در حمایت و تشویق این ورزشکاران، آقای مهندس بهزاد درخشان مدیرعامل محترم شرکت تعاونی روستایی انقلاب و عضو شورای اسلامی شهریار به همراه آقای کاظم ملااسماعیلی و جمعی از مسئولان تعاونی روستایی انقلاب، در تمرین های این تیم حضور داشتند و شاهد تلاش های پولاد مردان شهریار بودند. آقای مهندس درخشان در سخنانی خطاب به تیم مدیریتی و ورزشکاران عنوان داشتند: شهرستان شهریار و تعاونی روستایی انقلاب به داشتن ورزشکارانی چون شما می بالد و افتخار آفرینی شما ورزشکاران مایه مباهات و سربلندی ما شهریاری ها است. مهندس درخشان تصریح کرد: بنده با دیدن تلاش و همت شما عزیزان بغض گلویم را فشرد و این نشان از این دارد که همت شما سروران ستودنی است.
در پایان آقای مهندس درخشان و آقای کاظم ملااسماعیلی از تلاش ها و همت روزافزون مربیان و ورزشکاران تشکر کردند و با اهداء هدیه ای از وزنه بردار موفق و نامی شهریار، آقای حسین ترکاشوند تقدیر بعمل آوردند.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 20 − ده =