مدیر عامل

سخن مدیر عامل:

مهندس بهزاد درخشان متولد پنجم اسفند  ۱۳۵۶, کارشناس ارشد مدیریت و شهر سازی , مدیر عامل شرکت تعاونی انقلاب و عضو شورای اسلامی شهرستان شهریار

در جهان فرا صنعتی امروز، سازمان‌هایی در عرصه ی رقابت، موفق‌ترند که “خلاقیت واعتماد” را سر لوحه‌ی عملکرد خود قرار می دهند و انعطاف در مقابل تغییرات محیطی را به عنوان عامل پیشرفت کسب وکار خویش به شمار می آورند.

ازآغاز حضور در « تعاونی انقلاب»، با اتکا به تلاش تیمی پویا و همدل و  با طرح‌ ریزی استراتژی‌های توسعه‌ محور و رقابتی توانسته‌ایم مسیر طولانی  پیشرفت را در مدت‌ زمان کوتاهی سپری کنیم و با طرح ارائه بسته های خدمات  جامع  و متمایز، آینده‌ای روشن، پیش چشم سهامداران و مشتریان عزیز به‌ تصویر کشیم.

سلامت سازمانی، ارزشمند ترین پشتوانه ما وخشنودی مشتریان، گرم‌ترین دستمایه‌ ما می‌باشد. بر این باوریم که سهامداران و مشتریان _به حق_ شرکای حقیقی و همراهان همیشگی موفقیت های ما هستند.

در طی این سال ها تلاش نموده ایم در کارگروه‌های تخصصی، با گوش جان سپردن به صدای مشتریان و تشخیص صحیح و به موقع نیازهای بازار،رضایت مشتری را قطب‌نمای حرکت خود در ارائه خدمات  «تعاونی انقلاب» قرار دهیم.

و هم اکنون، مفتخریم که با طراحی سازمانی چابک و چالاک می‌توانیم پا به‌ پای سرعت روزافزون تغییراتِ جهان امروز، پیش برویم  و همچنین با  بسترسازی مناسب برای کشف خلاقیت‌ها، سازمانی پیشرو باشیم.

امید است با توکل  به خداوند و همراهی و پشتکار تمامی پرسنل سخت‌کوش و حمایت‌های سهامداران  و مشتریان گرامی، نقش موثرتری را در اعتلای « تعاونی انقلاب» رقم بزنیم.